Криза поглинула Уолл-стріт

Незважаючи на енергійні дії адміністрації Барака Обами, інвестори продовжують скидувати акції, реагуючи на песимістичні макроекономічні показники. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Уолл-стріт охопила депресія, всі основні біржові індекси впали до найнижчого рівня за останні 12 років.

Індекс Dow Jones втратив у вівторок чергові 37 пунктів або 0,55%, закрившись на рівні 25 квітня 1997 року в 6726,02 пункти.

"Люди не знаходять відповідей на сьогоднішні запитання, інвестори морально виснажені, і ринок знаходиться на позначці, яка відкручує його на багато років назад", - сказав в ефірі CNN управляючий директор консалтингової Mayflower Advisors Ларрі Глейзер.

Незважаючи на енергійні дії адміністрації Барака Обами, яка просунула антикризовий стабілізаційний пакет вартістю 787 мільярда доларів, інвестори продовжують скидувати акції, реагуючи на песимістичні макроекономічні показники, а також покинувши ілюзії з приводу викупу проблемних активів банків, що опинилися в епіцентрі кризи.

"American International Group повинні збанкрутувати, оскільки підтримка її життя, як і інших хворих фінансових компаній за державний рахунок може перетворити в руїни всю економіку США", - заявив в ефірі телеканалу CNBC інвестор Джим Роджерс.

Страховий гігант AIG обвалив фондовий ринок у понеділок, зі збитками в четвертому кварталі 2008 року у розмірі 61,66 мільярдів доларів, що стало безпрецедентною сумою в історії США.

Перші сторінки фінансових видань США прикрашають фотографії, які зображають шок біржових трейдерів.

Компанія вже одержала 150 мільярдів доларів бюджетних коштів минулого року і в понеділок їй було обіцяно ще 30 мільярдів доларів.

"Я думаю, що ніхто в Білому домі не знає напевно, як така величезна сума позначиться на фінансовій стабільності і довірі до курсу долара. Антикризові заходи основані на тій же філософії, яка бачить панацею в споживацькій активності. Це величезне вкидання ресурсів, яке може дати лише слабкий сплеск. Такі гігантські урядові ін'єкції можна розглядати як чергове роздмухування", - сказав Джеффрі Сакс, лауреат Нобелівської премії у області економіки, директор Інституту землі Колумбійського університету.

У вівторок на відкритті ринків індекс DJ Wilshire 5000 відображав падіння майже на 20% за період, починаючи з 28 січня 2009 року, коли нижня палата конгресу ухвалила стабілізаційний пакет.

Це означає, що активи 5 тисяч американських компаній, акцій яких звертаються на біржі, втратили 2 трильйони доларів.

Побоювання інвесторів набирають інерційної руйнівної сили, попереджає інвестиційний гуру Уоррен Баффет.

Читайте також:

Індекси США падають через "маленьку" Україну

S&P пророкує Україні швидкий дефолт

Для порятунку фінансової системи США потрібно понад 1 трлн. дол.

"Січневий ефект" розсіявся: світові біржі знову почали падати


 

ВідеоКриза поглинула Уолл-стріт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: