КРУ подала в суд на "Надра України"

КРУ має намір заперечити в суді законність продажу газу НАК "Надра України" за нерегульованим тарифом приватним структурам в 2005-06 роках.

Головне контрольно-ревізійне управління має намір заперечити в суді законність продажу газу Національною акціонерною компанією "Надра України" за нерегульованим тарифом приватним структурам в 2005-2006 роках.

Про це журналістам заявив начальник Управління контролю в агропромисловому секторі, сфері використання надр і екології ГоловКРУ Володимир Діхтярьов.

З його слів, за цей період дочірні підприємства "Надр України" продали комерційним структурам близько 83 млн. кубометрів газу на суму 44 млн. гривень.

У зв'язку з тим, що менеджмент "Надр України" вважає свої дії правомірними й заперечує порушення, ГоловКРУ вирішила звернутися за роз'ясненням у Національну комісію з регулювання електроенергетики.

Після одержання роз'яснень НКРЕ ревізори мають намір подати вищезгаданий позов у суд щодо дій "Надр України".

Як повідомлялося, за підсумками проведених планових перевірок діяльності Національної акціонерної компанії "Надра України" і її дочірніх підприємств за 2005-2006 року ГоловКРУ виявило фінансових порушень на загальну суму 87 мільйонів гривень.

"Надра України" займається геологорозвідкою надр і здійснює інвестиційні проекти в геологорозвідувальній галузі на території України.

До складу компанії входять 14 геологорозвідувальних і спеціалізованих підприємств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: