Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кубів розповів, коли Україна і Туреччина укладуть угоду про зону вільної торгівлі

"Зараз в Україні — найкращий час для входження інвестицій", — сказав віце-прем'єр.

Віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заявив, що дуже скоро між Україною і Туреччиною створять зону вільної торгівлі.

За словами Кубіва, відповідну угоду укладуть восени 2017 року, найпізніше — навесні вже 2018 року. Про це повідомляє Укрінформ.

"Зараз в Україні — найкращий час для входження інвестицій. Тут стабілізувалася економіка, дешева робоча сила, суттєво зменшено корупційний фактор. Це вже оцінили багато турецьких фірм, які працюють на українському ринку. Восени-навесні 2018 року буде укладена угода про зону вільної торгівлі між нашими країнами, яка прискорить інвестиційні процеси і збільшить співробітництво між Україною і Туреччиною", — заявив Кубів.

Відзначимо, що Кубів відкрив у Львові українсько-турецький бізнес-форум, у якому беруть участь керівники великих турецьких компаній, спільних турецько-українських підприємств, які працюють в Україні, а також очільники найбільших компаній Львівщини з іноземним капіталом.

Потенційні інвестори з Туреччини наразі знайомляться з торговельно-економічним та інвестиційним потенціалом Західної України, зокрема Львівської області.

Нагадаємо, питання про створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною розглядають давно. Так, торік у березні повідомляли, що до кінця 2016 року Україна та Туреччина мають завершити переговори про укладання Угоди про вільну торгівлю

Між тим, 14 березня Україна і Туреччина підписали угоду щодо спрощення поїздок громадян — перетинати кордон можна буде за ID-картками

Відео Туреччина перегляне політичні та адміністративні зв’язки з Євросоюзом

Залиште свій коментар

Вибір редакції