Кучма - почесний президент

Екс-керманич України став одним із почесних президентів міжнародної космічної компанії "Космотрас".

Леонід Кучма
Архів
Президент України 1994-2004 років Леонід Кучма призначений почесним президентом від України в Міжнародній космічній компанії (МКК) "Космотрас". 

Почесним президентом від Росії призначений міністр загального машинобудування СРСР 1983-1988 років, голова держкомісії за програмою "Буран" Олег Бакланов.

Російсько-український космічний проект "Дніпро" передбачає переобладнання міжконтинентальних балістичних ракет РС-20 (SS-18), які знімаються з озброєння в Росії, в триступінчату ракету-носій "Дніпро".

Координацію виконання проекту "Дніпро" здійснює МКК "Космотрас", до складу якої входить низка російських, українських і казахських підприємств. Роботи з підготовки ракет до пуску та їх адаптацію виконують ДКБ "Південне", ДП "Южмашзавод", ВАТ "Хартрон" (Україна).

З квітня 1999 року було здійснено 10 пусків ракети-носія "Дніпро", в ході яких виведено на орбіти близько 40 космічних апаратів. 

Кількість і технічний ресурс ракет, що знімаються з бойового чергування в Росії та підлягають модернізації, дозволяють надавати пускові послуги з проекту "Дніпро" до 2020 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: