Кучма: Україна не має майбутнього в співпраці з Росією

Екс-президент Кучма зазначив, що співпраця України та РФ в сьогоднішньому вигляді майбутнього не має.

В України немає майбутнього в сьогоднішній співпраці з Росією. Про це сьогодні під час V форуму "Європа - Україна" сказав екс-президент України (1994-2004 рр.) Леонід Кучма.

Він відмітив, що рівень співпраці України з іншими країнами інститутами залежить від Російської Федерації, від російського керівництва.

"Якщо хтось думає, що у такої (сьогоднішньої - ред.) співпраці з Росією є майбутнє, той помиляється. У сусіда корова здохла. Дрібничка, але приємно. Ось таке до нас відношення", - сказав Кучма.

В Києві з 23 по 25 лютого обговорюють новий сенс діалогу з Європою, який з'явився з приходом Віктора Януковича на президентську посаду у рамках V ювілейного форуму "Європа - Україна" під назвою "20 років незалежності України. Успіхи, проблеми, перспективи".

У форумі беруть участь близько 400 делегатів: представників урядів і парламентів, мерів міст і глав локальних європейських урядів з європейських країн, України і Росії.

Нагадаємо, раніше другий президент України вже піддавав критиці стан україно-російських відносин. Кучма констатував, що, незважаючи на зміну тону риторики на більш дружню, після приходу до влади президента Віктора Януковича за минулий рік не з'явилося нових проектів українсько-російського співробітництва.

Читайте також:

Кучма закликав Януковича не зупинятися

Росія різко збільшила імпорт українських овочів

Кучма про співпрацю з Росією: за рік можна було гори перевернути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: