Кулеба закликав США запровадити санкції проти "Північного потоку-2", попри критику Німеччини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Німеччині проти запровадження американських санкцій стосовно "Північного потоку-2"

Віцепрем'єр-міністр України Дмитро Кулеба закликав США запровадити санкції проти "Північного потоку-2", попри невдоволення Німеччини.

Про це Кулеба заявив під час візиту до Вашингтону 13 грудня, передає DW.

Міністр переконує, що Україна закликає США запровадити заплановані санкції проти компаній, що беруть участь в прокладці газопроводу з Росії до Європи "Північний потік - 2".

"Мова тут йде не про Україну, а про щось більше. Йдеться про стратегічну рівновагу в Європі. Мова йде про енергетичну безпеку в Європі", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, Палата представників Конгресу США більшістю голосів (377 проти 48) підтримала законопроєкт про оборонний бюджет на 2020 рік. Документ, зокрема, передбачає надання безпекової допомоги Україні на суму в 300 млн доларів, а також обов'язкові санкції щодо компаній, які забезпечують будівництво російського газопроводу в обхід України "Північний потік-2". 

Наступний крок - голосування за цей законопроєкт в Сенаті наступного тижня, підписання закону президентом Дональдом Трампом і впровадження.

Відео США можуть запровадити санкції проти компанії, яка будує "Північний потік - 2"

Палата представників США ухвалила оборонний бюджет на наступний рік, в якому це прописано. Санкції стосуються компанії, що прокладає труби дном Балтійського моря, зараз це швейцарська компанія. За попередніми оцінками, на добудову цього газогону Росії потрібно приблизно два місяці.  

США можуть запровадити санкції проти компанії, яка будує "Північний потік - 2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції