Курс долара падає. Експерти пояснили тенденцію і порадили, що робити далі

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Курс долара падає. Експерти пояснили тенденцію і порадили, що робити далі

Фото: УНІАН

Від цього тижня відбулась значна лібералізація на валютному ринку.

Курс долара стрімко падає і від січневого піку в 28,3 грн за долар опустився аж до 26,9 грн цього тижня.

Із року в рік саме в цей час аграрії розконсервовують свої валютні запаси і готуються до посівної, що завжди грало на укріплення гривні. Цьогоріч укріпленню гривні допомагають ще й іноземці. Вони активно скуповують українські державні облігації, а зараз дуже вигідні для цього умови на сотні мільйонів доларів. Відтак, "зелених" на ринку стає більше і їхній курс падає.

Як видно з торішніх показників - варто ще зачекати, але тільки, якщо не станеться чергових форс-мажорів, які прогнозувати нині ніхто не візьметься, тому що вибори самі собою - це форс-мажор для держави.

У будь-якому разі купувати валюту буде значно простіше. В Україні запрацював закон "Про валюту та валютні операції", який відчутно полегшує операції з іноземними грішми. Тепер купити до 150 тисяч гривень на день можна не тільки в банках та обмінниках, а ще й на пошті, в банкоматі і навіть просто в інтернеті. Українці почали вже активно користуватися відновленою послугою. Лише за добу від початку дії новації люди придбали мільйони доларів "онлайн". Серед новацій з’явилась можливість переказувати за кордон трохи більше: з 50 тисяч доларів до 50 тисяч євро, а також можливість інвестувати більше в іноземні активи.

Зміни торкнулись і бізнесу, що, на думку фахівців, зробить Україну привабливішою для інвесторів, адже вільний обіг грошей для іноземців - це надійність.

Валютні коливання: чому долар та євро стрімко дешевшають

Валютні коливання: чому долар та євро стрімко дешевшають

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація