Курс євро упав до рекордного мінімуму

Інвестори знову продають європейську валюту, побоюючись, що Європа може не впоратися з борговою кризою в Греції та ряді інших країн, що входять в єврозону.

Курс євро на ранкових торгах 1 червня опустився до нового чотирирічного мінімуму щодо долара: за один євро на ринку дають вже 1,2115 долара.

Щодо фунта стерлінгів європейська валюта знизилася до півторарічного мінімуму, а щодо швейцарського франка - до п'ятиденного мінімуму.

Інвестори знову продають європейську валюту, побоюючись, що Європа може не впоратися з борговою кризою в Греції та ряді інших країн, що входять в єврозону. Крім того, боротьба за скорочення дефіцитів бюджетів ряду країн може призвести до уповільнення економічного зростання в ЄС.

Нагадаємо, курс євро на світовому ринку падає практично весь 2010 рік. Півроку тому європейська валюта коштувала півтора долара.

Раніше повідомлялося, що 21 травня 2010 року канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Ніколя Саркозі провели телефонну бесіду, в ході якої домовилися, що розроблять спільну для двох країн програму зі стабілізації єврозони.

Читайте також:

Українські банки відмовляються купувати євро

Нацбанк вимагає, щоб в обмінниках брали євро

Євро може не пережити кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: