Курс євро впаде нижче 10 гривень

У разі подальшого падіння євро на міжнародних ринках європейську валюту в Україні чекає обвал.

Страйки профспілок у Греції розхитали положення єдиної європейської валюти - в середу євро знову відновив річний мінімум у 1,2787 долара. В Україні вартість євро відреагувала на зовнішні новини і впала по відношенню до гривні на 10 копійок за один день. При цьому експерти вважають, що у разі подальшого падіння євро на міжнародних ринках європейська валюта може опуститися нижче рівня 10 грн.

Аналітики припускають, що на тлі можливого продовження протестів та інших проблем курс євро до долара може опуститися до рівня 1,2.

"Якби страйку в Греції не було б, те євро не падав би: це украй негативна інформація для єдиною європейкою валюти", - говорить президент Українського аналітичного центру, кандидат економічних наук Олександр Охріменко.

"Зараз всі бояться, що після надання допомоги Греції може вийти "ефект доміно", коли інші країни також попросять допомоги собі. Проте всі розуміють, що виходу в уряду Євросоюзу немає, і в результаті євро падає. І поки триватиме ця ситуація, євро котитиметься навіть до рівня в 1,2 долара", - пояснює він.

"Чим більше буде неясностей з Грецією, тим більше падатиме євро. Якщо в ЄС не знайдуть спільного рішення і Греція офіційно оголосить дефолт - це буде колосальний удар по євро, внаслідок чого він може впасти нижче за рівень 1,2 долара або навіть зрівнятися у вартості з доларом. Але якщо ми дізнаємося про те, що профспілки домовилися і страйки припинилися - євро почне повертатися до рівня 1,3 долара. Але вгадати, що буде - неможливо", - додав аналітик.

Що стосується вартості євро в Україні, у разі продовження страйків євровалюта може "скотитися" нижче за рівень 10 грн. "Потрібно відвикати від ціни 10 грн за євро. Вартість котитиметься нижче за цей рівень - може, до 9,50 грн за євро. Але знову ж - все залежатиме від політичних новин з Греції", - вважає Охріменко.

Читайте також:

На світових ринках паніка: курс євро обвалився до рекордного мінімуму

Курс євро обвалився в обмінниках

Ситуація в Греції обвалила євро до річного мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: