Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ланцюгова реакція. У великих містах дорожчає проїзд у громадському транспорті

Від понеділка ціни підвищать в Одесі.

Від понеділка, 15 січня, вартість проїзду в одеських автобусах здорожчає на 2 грн – до 7 грн.

Про це йдеться в оголошеннях, які висять у громадському транспорті, пише "Думская".

Директор Одеського міського департаменту транспорту Олександр Ілько переконує, що порівняно з Києвом, Дніпром, Харковом, Одеса має найбільшу середню довжину маршруту, але при цьому - найнижчі тарифи. У великих містах вартість проїзду в наземному транспорті становить 4-7 грн, а в Одесі – 5 грн.

"За останні два роки вартість пального зросла на 55%, а газу - на 46%. Витратні матеріали також подорожчали. Ми повинні розуміти, що, піднявши ціну за проїзд, якість перевезень не покращиться", - заявив Ілько.

Чиновник також повідомив, що у перевізників не вистачає водіїв. Зокрема, у компанії "Севертранс" немає кого посадити за кермо в 35% транспортних засобів.

У міськраді пріоритетом вважають розвиток електротранспорту. Тож кількість маршруток на дорогах має поступово скорочуватися.

Тим часом вартість проїзду здорожчала і в Києві, проте не скрізь. Зокрема, замість 6 грн став коштувати 7 грн проїзд у маршрутці №545 (станція метро "Дарниця" - вул. Єлизавети Чавдар). Перевізник пояснює це здорожчанням пального, пише comments.ua. Перед цим директор підприємства "Політехавто-Б" Микола Бацан обіцяв, що зростання цін на проїзд у маршрутках відбудеться не раніше березня.

У столиці вартість проїзду в громадському транспорті масово підвищили півроку тому.

Нагадаємо, у Полтаві від 4 січня підвищили проїзд в автобусах і маршрутках до 5 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції