Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лещенко доповнив свою е-декларацію новою елітною квартирою

Нерухомість обійшлася нардепу в 7,5 мільйонів гривень.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко вніс суттєві зміни до своєї декларації, вказавши елітну квартиру, яку нещодавно придбав.

Згідно зі змінами, 06 вересня 2016 року нардеп придбав об'єкт нерухомості в Києві площею 192 квадратних метрів у ТОВ "Компанія з управління активами "Промислові інвестиції" за 7 мільйонів 550 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Згодом, детективи НАБУ виявили правопорушення, коли з'ясовували, хто і як допомагав нардепу Сергію Лещенку придбати 200 квадратних метрів елітного житла в центрі Києва. У справі несподівано виникла ще одна жінка - мати депутата. Виявилося, що це вона дала синові два мільйони гривень, про що Лещенко раніше не говорив. Сам Лещенко називає себе чистим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції