Лікар Джексона: Майкл був психічно хворий

Психіатр, який оглядав поп-короля незадовго до його смерті, заявив, що Джексон був психічно нездоровим і боявся, що його можуть вбити.

Психіатр, чиє ім’я не розголошується, спілкувався з Майклом Джексоном двічі. Першого разу співак відверто розповідав йому про своє дитинство, проблеми з ліками, які він приймав, та про нав’язливі думки щодо раку шкіри, який вразив Джексона, і той вважав його "карою Господньою".

Лікар каже, що під час першої зустрічі поп-король був із ним відвертим, проте під час другого прийому виявив явні ознаки психічного розладу. Через це мова зайшла про скасування чи перенесення концертів зірки у Лондоні. Проте Джексон уже й так переносив свої концерти, тому вважав, що пораду лікаря виконати неможливо.

Як зазначає медик, Джексон був не при собі. Часом збуджено говорив про своє ефектне повернення на сцену, а раптом замикався у собі.

Психіатр додав: "Майкл був твердо переконаний, що "шоу має тривати", інакше його вб’ють, якщо він не зможе виходити на сцену. Ця нав’язлива думка переслідувала його”. Водночас, сам Джексон розумів, що ні фізичних, ні душевних сил для концертного туру в нього немає.

"Він сам загнав себе в кут і мучився через нестерпне психічне напруження", - сказав лікар британській газеті The Sun.

Лікар попереджав Джексона про небезпеку прийому знеболювальних у таких кількостях. І наполегливо радив співаку найняти медперсонал, який би контролював прийом ліків.

Читайте також:

Суд призначив мати Майкла Джексона опікуном над дітьми "короля поп-музики"

Сестра Джексона впевнена, що його вбили

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: