Лікарям почали платити на 15 гривень більше

У вересні середня зарплата лікарів зросла на 15 гривень. А оплата праці в фінансовиму секторі і у держуправлінні - зменшилася.

У вересні найзначніше доходи зросли в бюджетних секторах: освіті (+280 грн) і ЖКГ (+102 грн). У той же час заробітні плати лікарів підвищили всього на 15 грн, а зарплата держслужбовців знизилася.

Про це пише "Коммерсант Украина" в статті "Труд заслужил поощрение".

У сільському господарстві оплата праці зросла на 81 грн, у промисловості - на 70 грн, будівництві - на 57 грн. Винятком стала торгівля, де доходи співробітників збільшилися всього на 5 грн.

Протягом двох останніх місяців оплата праці зменшувалася в фінансовиму секторі (-210 грн) і в держуправлінні (-230 грн).

Експерти не можуть пояснити зниження зарплат, а також їх низький середньорічний ріст (всього 5,5%) у державних службовців.

"У бюджетній сфері оголошений режим економії. Тому керівники відомств не поспішають переглядати надбавки, бо не знають, який обсяг фінансування буде в них у найближчому майбутньому", - вважає президент Центру антикризових досліджень Ярослав Жаліло.

Крім того, до грудня експерти прогнозують невисокі темпи зростання заробітних плат. Як правило, в жовтні-листопаді фіксується невеликий номінальне зростання оплат нижче рівня інфляції.

Винятком, стане грудень, коли будуть виплачуватися передноворічні премії, припускають експерти.

Нагадаємо, у вересні в порівнянні з серпнем середня зарплата підвищилася на 69 гривень (3%) до 2 тис. 349 гривень в місяць.

Читайте також:

Зарплати українця вистачає лише на півтуалету в Києві

Військовим з грудня заплатять у півтора разу більше

Українці отримуватимуть зарплату двічі на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: