Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Липень здорожчання: зростуть ціни на продукти, квартплату та проїзд у транспорті

Більшість підвищень вартості стосуються жителів Києва.

У липні на українців чекає чергове здорожчання. В першу чергу зросте вартість продуктів, адже від 1 липня уряд скасував державне регулювання. Коли воно діяло,  продавці не мали права ставити надбавки на соціальні продукти більше ніж 15%в. Тепер же ціни будуть залежати від ситуації на ринку.

Відтак, очікується здорожчання таких продуктів: борошно, хліб, крупи, яйця, варена ковбаса, олія та молоко. Про це пише "Сегодня".

Також у липні кияни почнуть удвічі більше платити за обслуговування прибудинкових територій. Квартплата на один квадратний метр житлової площі становитиме 6,43 грн. Приміром, власнику квартири у 70 квадратних метрів доведеться заплатити за утримання прибудинкової території 450 грн замість 210 грн. Тариф включає обслуговування ліфтів, витрати на вивезення сміття, прибирання тощо.

Крім цього, жителі Києва більше платитимуть за користування громадським транспортом. Від 15 липня подорожчає проїзд у метро. Наразі одна поїздка коштує 4 грн, а буде 5 грн. Також від 3 грн до 4 грн підвищиться вартість проїзду в автобусах, тролейбусах, трамваях та фунікулері.

ВідеоЕкономічні новини: курс валют та зростання цін

Залиште свій коментар

Вибір редакції