Лише 13% українців не постраждали від кризи

Українці найбільше постраждали від таких кризових явищ, як зростання цін, зниження доходів і втрата впевненості в майбутньому.

83,2% українців вважають, що їх зачепила економічна криза.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

Лише 13,2% опитаних соціологами центру сказали, що криза їх не зачепила, 3,6% не змогли відповісти на це питання.

Крім того, головним проявом кризи для українців стало зростання цін і тарифів. Його вплив відчули 82,3% респондентів. 53,9% опитаних зазначили, що знизився рівень їхніх доходів, 52,5% стали менш упевненими в завтрашньому дні, 47,3% констатували погіршення якості харчування, яке може дозволити їхня родина, 21,4% заявили, що їм затримують зарплати або пенсії.

Крім того, внаслідок кризи 18,9% опитаних втратили частину своїх заощаджень, 15,3% - стало важче виплачувати кредит, 13% - не можуть зняти гроші з депозиту, 11,3% - не можуть знайти роботу, 8,6% - не можуть взяти кредит, 8,5% - втратили роботу, 6,2% - відправили в неоплачувану відпустку, 5,2% - побоюються втратити майно, узяте в кредит, 4,7% - заявили про зменшення матеріальної допомоги, яку вони одержували від родичів, які працюють за кордоном.

1,5% респондентів зазначили іншу причину, через яку вони відчули кризу, 0,3% - не змогли відповісти на це питання.

Опитування проводилося з 27 лютого по 5 березня. У його рамках в різних регіонах України було опитано 2012 громадян віком від 18 років.

Нагадаємо, згідно результатам опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки та його українськими і білоруськими колегами, українці сприймають кризу важче, ніж росіяни та білоруси

Принаймні, саме мешканці України найбільше помітили вплив на себе таких кризових явищ, як зростання цін, скорочення прибутків та відмова від деяких товарів та послуг.

Читайте також:

Криза б’є українців болючіше, ніж білорусів та росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: