Лише 18 гривень доходів і все майно на дружині: екс-голова СБУ Наливайченко подав декларацію кандидата у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього є лише земельна ділянка під Києвом.

Кандидат у президенти України та колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко задекларував за 2017 рік лише 18 гривень доходів, тоді як більшість майна та коштів належить його дружині.

Про це йдеться у його декларації на посаду кандидата у президенти України, опублікованій на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Сам Наливайченко володіє земельною ділянкою площею 1200 кв.м. у селі Михайлівка-Рубежівка на Київщині та, спільно з дружиною, квартирою в Києві площею 72,9 кв.м.

Водночас, сама дружина екс-голови СБУ Олена декларує столичну квартиру площею 379,4 кв.м., три земельні ділянки у різних селах Броварського району на Київщині загальною площею 400 соток та дачний будинок у селі Рожни (357 кв.м.).

За 2017 рік Наливайченко задекларував лише 18 гривень доходів як дивіденди від "Райффайзен Банк Аваль", тоді як його дружина заробила у ТОВ "ПАЛ" 29 821 гривню зарплати та ще 9600 гривень в ТОВ "Смайл холдинг Україна".

Кандидат також має право власності на два логотипи громадської ініціативи "Оновлення країни" та зареєстрував на себе громадське об’єднання "Антикорупційний рух В.Наливайченка".

Окрім цього, ліквідований комерційний банк "Хрещатик" має кредиторську вимогу до дружини Наливайченка на суму в 3,2 мільйона гривень.

головні дати виборів президента 2019, вибори-2019, інфографіка
ТСН.ua

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВ Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Традиційним лишається висування кандидатів на політичних з'їздах. Просто за піцою з кавою партія "Слуга народу" висунула Володимира Зеленського. Документи він уже подав. З'їзд "Свободи" запропонував виборцям свого кандидата, колишнього віце-спікера Руслана Кошулинського. Найбільш видовищним став з'їзд партії "Батьківщина". 

В Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції