Літр бензину коштує вже 10 гривень

Столичні АЗС не послухалися уряду і підняли ціни на бензин.

Найпопулярніша марка бензину А-95 і дизельне паливо знову подорожчали. Тепер практично всі заправки продають його за цінами, що вищі за верхню межу коридору, рекомендованого урядом.

Мережі ТНК-BP і ЛУКОЙЛ, що дотримувалися коридору, при верхній межі коридору для бензину А-95 9,5 грн/л підвищили його вартість відповідно до 9,65 грн/л і 9,60 грн/л, а дизельне паливо при максимальній рекомендованій ціні у 9 грн можна купити по 9 грн/л.

Оштрафовані минулого тижня за узгоджені дії на 150 млн грн мережі АЗС "Континент Нафто Трейд" (ТМ WOG), ТОВ "Альянс Холдинг" (ТМ Shell), ПП "Окко Нафтопродукти" ("Галнафтогаз") підвищили вартість бензину А-95 до 9,99 грн/л, а дизельного палива - до 9,55 грн/л.

Нагадаємо, секретаріат експертно-аналітичної групи (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при уряді України на минулому тижні рекомендувала автозаправним станціям продавати бензин марки А-95 за ціною не вище 9,5 грн/л, дизельне паливо - 9 грн/л.

Читайте також:

Українські АЗС ігнорують ціновий коридор

Азаров зізнався, що не знає, як знизити ціну бензину

Дорогий бензин потягне вгору ціни на продукти

Штрафи Антимонопольного комітету не зупинять ріст цін на пальне


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: