Літр бензину за долар, і не більше

Експерти зафіксували подорожчання бензину А-95 до психологічної позначки "долар за літр". Ціна триматиметься до Нового року

За даними моніторингу консалтингової компанії UPECO, минулого тижня роздрібні ціни на нафтопродукти зрослу в Україні в середньому на 0,9%(показники різних регіонів – 0,6 – 1,3%).

Минулого тижня дорожчали абсолютно всі марки пального: найбільший ціновий "стрибок" зробила марка А-76(цей вид пального подорожчав на 1,3% до 4,72 грн), популярний серед водіїв легкових авт бензин А-95 сягнув ціни 5,03 гривень за літр.

АЗС
Архів
Однак, як зазначають експерти, ціни на пальне можуть зафіксуватися на нинішніх позначках на доволі тривалий період.

"Немає підстав говорити про те, що є тенденція до подальшого подорожчання нафтопродуктів", - повідомив iplus Сергій Куюн, генеральний директор консалтингової компанії UPECO, - "На світових ринках зараз спостерігається тенденція до здешевлення нафти, то ж об'єктивних причин для подальшого подорожчання наразі немає. На мою думку, нинішні ціни протримаються як мінімум місяць.

Зараз ринок входить у фазу метрового сезону. Досвід попередніх років вчить, що ціна, яка встановлюється на початку грудня тримається аж до лютого наступного року. Однак цього року я б не став робити таких прогнозів – 2007-ий рік подарував ринку чимало "сюрпризів", то ж я не став би говорити про збереження нинішніх цін до лютого".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: