Литвин очікує, що Ющенко і Тимошенко його проігнорують

Якщо "буде відповідь через прес-служби, то це буде свідченням їхньої позиції, що влаштовує ситуація в країні і вони не хочуть відкритого і чесного спілкування з людьми".

Голова Верховної ради України Володимир Литвин не виключає, що президент Віктор Ющенко і прем’єр-міністр Юлія Тимошенко проігнорують його пропозицію провести спеціальне засідання парламенту за їх участю.

За його словами, якщо "реакції не буде від перших осіб, а буде відповідь через їхні прес-служби, то це буде свідченням їхньої позиції, що їх це влаштовує (ситуація в країні – Ред.), і вони не хочуть відкритого і чесного спілкування з людьми".

Литвин не виключає, що його лист про проведення спецзасідання ВР буде проігнорований і "це означатиме, що вони не хочуть нічого змінювати, що те, що відбувається в країні, їх влаштовує".

Литвин заявив, що "вичерпав усі можливості для того, щоб знайти компроміс".

За його словами, ситуація, яка сьогодні склалася у парламенті, - "це віддзеркалення протистояння по лінії з одного боку - президент і Віктор Янукович, а з другого боку – Юлія Тимошенко".

Литвин додав, що ВР до "останнього часу пом’якшувала те протистояння і, приймаючи рішення, балансуючи, вона, принаймні, давала видимість того, що в Україні є певна стабільність і передбачуваність".

"Сьогодні, по суті справи, зруйнували остаточно Верховну раду, і це переддень того, що Україна вступить в хаос", - переконаний Литвин.

Він вважає, що "конфлікт на політичному рівні і на рівні міжособистісному зайшов так далеко, що примирити і змусити працювати (всі гілки влади – Ред.) буде неможливо".

Голова ВР підкреслив, що в такому випадку необхідно прийняти рішення, аби "у найстисліші терміни провести одночасно президентські і парламентські вибори, хоч сьогодні для цього немає правових підстав". Він вважає, що таке рішення треба ухвалити, і "під це рішення підвести відповідну правову базу для проведення таких виборів".

В цій ситуації Литвин пропонує всім основним політикам написати заяви про відхід від влади і "будемо працювати консультантами у тих, хто прийде до влади".

Нагадаємо, фракція Партії регіонів другий тиждень поспіль блокує роботу ВР з вимогами ухвалити закон про підвищення мінімального прожиткового рівня і мінімальної зарплати.

10 липня, Литвин направив листа Ющенку, Тимошенко, лідерам депутатських фракцій з пропозицією негайно провести спеціальне засідання парламенту і дати оцінку останнім подіям у державі.

Читайте також:

Литвин екстрено скликає Раду для перезавантаження влади

Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Тимошенко пообіцяла, що після виборів почне саджати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: