Литвин: Податкового кодексу не існує

Спікер заявив, що проект Податкового кодексу, винесений на всеукраїнське обговорення, відрізняється від тексту, переданого уряду. Тому як такого готового кодексу наразі немає.

Проект Подактового кодексу, винесений на всенародне обговорення, відрізняється від проекту, переданого Кабміном.

Про це заявив спікер Володимир Литвин, зазначивши, що Податкового кодексу ще не існує в завершеному вигляді.

"Я отримав лист від глави комітету, в якому стверджується, що між проектом, переданим в Кабмін, і текстом, відкритим для всенародного обговорення, є істотні відмінності. Виникає питання: що ми обговорюємо?", - зазначив Литвин.

За словами спікера, "виникли розбіжності між профільним парламентським комітетом і Кабміном". На його думку, ці суперечки "не потрібно драматизувати". "Ми повинні провести цей процес з самого початку до логічного завершення", - сказав спікер.

Литвин висловив надію, що виконана до цього робота не була марною, "оскільки сьогодні вже цілком зрозуміло, чого не потрібно робити, а крім того, у нас з'явилося більш чітке спільне бачення того, яким повинен бути головний податковий документ".

Крім того, за його словами, одним з головних завдань сьомої сесії Верховної ради є ухвалення держбюджету.

На думку спікера, необхідно приймати реальний бюджет, який "по-перше, орієнтував би на розвиток країни, а по-друге, стимулював би підприємницьку ініціативу людей, заохочував громади, місцеву владу працювати краще, заробляти більше".

Як повідомлялося, 3 серпня стартувало всеукраїнське обговорення проекту Податкового кодексу. Обговорення тривало до 20 серпня. Громадянам пропонувалося надсилати пропозиції та зауваження стосовно окремих положень проекту на електронну адресу gromada@sta.gov.ua.

Зазначимо, що Кабмін відмовився доповнити проект Податкового кодексу низкою озвучених раніше ініціатив. В документі відсутні анонсовані раніше податки на розкіш та на нерухомість. Крім того, в Кодексі не відображені озвучені раніше ідеї про введення податку на депозити та про прогресивну шкалу податку на прибутки фізичних осіб.

Читайте також:

Колесніков: у Податковому кодексі не буде єдиного податку

Янукович: новий Податковий кодекс буде захищати бідних

Мінфін і Податкова усунулись від підготовки Податкового кодексу

Бродський пообіцяв, що новий Податковий кодекс мало кому сподобається

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: