Литвин викликає депутатів з відпусток

Прес-секретар спікера зазначила, що відповідно до Конституції та Регламенту ВР "ініціюється позачергова сесія 30 серпня 2010 року" для розгляду законопроекту про зміни закону про місцеві вибори.

Зібрано необхідну кількість підписів депутатів для проведення позачергової сесії Верховної ради 30 серпня. Про це повідомила прес-секретар спікера парламенту Володимира Литвина Ольга Чорна.

Відповідаючи на питання, чи зібрано й подано до парламенту підписи депутатів щодо проведення позачергової сесії, вона сказала: "Необхідну кількість підписів зібрано. Готується відповідне розпорядження глави Верховної ради з даного питання".

Чорна зазначила, що відповідно до Конституції та Регламенту Верховної ради "ініціюється позачергова сесія 30 серпня 2010 року".

Вона повідомила, що на даному засіданні передбачено розгляд трьох питань. За її словами, йдеться про розгляд законопроекту щодо внесення змін до закону про місцеві вибори.

Крім того, планується розгляд проекту закону про внесення змін до закону про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України (щодо механізму повернення заощаджень).

Як зазначила прес-секретар, також розглядатиметься питання виконання заходів із соціального захисту населення у зв'язку із підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Читайте також:

Рада збереться на позачергове засідання

Янукович таки змінить закон про місцеві вибори

На місцевих виборах прогнозують низьку явку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: