Лівія буде постачати нафту до України

Під час візиту до Лівії Юлія Тимошенко домовилася про поставки нафти з цієї країни та спільне будівництво нафтопереробного заводу.

Україна домовилася з Лівією про постачання нафти з цієї країни.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на спільній прес-конференції з лівійським колегою, секретарем Вищого народного комітету країни Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді.

"Ми домовились про те, що можемо постачати лівійську нафту до України. Ми також домовились, що обговоримо проект будівництва нафтопереробного заводу потужністю 10 мільйонів тонн нафти на рік. Вже найближчими тижнями до України прибуде відповідна робоча група з Лівії, щоб ми змогли збудувати такий НПЗ", - заявила глава українського уряду. 

У свою чергу, її лівійський колега підтвердив зацікавленість в будівництві такого заводу. "Ми підтверджуємо свою зацікавленість по побудові такого заводу. Наша група прибуде до України, щоб провести економічні розрахунки", - наголосив він.

Також сторони домовилися про будівництво в Україні автозаправних станцій лівійських компаній.

Нагадаємо, під час візиту до Лівії Тимошенко також зустрілася з лідером цієї країни Муамаром Каддафі. Сторони обговорили роботу українсько-лівійської комісії з питань економічного співробітництва.

Раніше лівійський прем'єр Аль-Махмуді висловив невдоволення співпрацею його держави з Україною. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні між країнами підписано 27 угод про співпрацю, частина з яких не виконується.

У відповідь Тимошенко пообіцяла, що договори будуть виконуватися, і повідомила, що готова запропонувати Лівії ще 17 нових угод, які стосуються різних сфер, від космічної галузі до сільського господарства.

Читайте також:

Тимошенко подарувала диктатору зброю

Лівія незадоволена Україною, але поважає "Залізну леді" Тимошенко

Каддафі: Україна - велика проблема

Тимошенко і Каддафі посиділи біля вогню

ВідеоЛівія постачатиме Україні нафту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: