Лондон став фінансовою столицею світу

У рейтингу найбільш благополучних у фінансовій сфері країн Україна посіла лише 53 місце з 55 можливих.

Новою фінансовою столицею світу за підсумками 2009 року визнано Лондон. Лідер торішнього рейтингу Нью-Йорк опустився аж на третє місце, а "срібло" виборов австралійський Сідней.

Рейтинг найбільш благополучних у фінансовій сфері країн склав на основі дослідження Всесвітній економічній форум. У переліку він розподілив місця між 55 містами світу, враховуючи більше 1220 показників, таких як розмір фондових ринків, розвиток технологічної структури, доступність кредитів, людський капітал тощо.

Сюрпризом стало те, що ні Париж, ні Берлін в десятку лідерів-2009 не потрапили. Київ опинився на 53-му місці (Москва посіла 40-е).

Нью-Йорк втратив торішнє перше місце через кризу, зокрема, банкрутство великих компаній. А ось Сідней, де можна легко отримати споживчий кредит, несподівано піднявся на 9 позицій.

Також значного прогресу досягли Сінгапур і Гонконг, які посіли четверте і п'яте місця відповідно.

Всесвітній економічній форум, відомий також як Давоський форум, найбільша міжнародна неурядова організація з штаб-квартирою в Женеві. Щорічний форум ВЕФ за традицією проходить в швейцарському місті Давос, звідки він і отримав свою неофіційну назву.

Організація також проводить щорічні регіональні і національні саміти в різних країнах. Головною метою ВЕФ проголошено "поліпшення глобального стану світу через сприяння світовій спільноті у рішенні питань економічного розвитку і соціального прогресу".

Читайте також:

Найбільшим країнам світу загрожує банкрутство

Deutsche Bank не вистачило літер, щоб описати падіння економіки

Боротьба з кризою обійшлася світу в 11 трильйонів доларів

Київ потрапив у трійку найдорожчих міст світу для бізнесменів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: