Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ложкін прокоментував скандал із офшором та грошима "сім'ї" Януковича

Глава АП запевнив, що це був звичайний бізнес ще до приходу на держслужбу.

Глава Адміністрації президента Борис Ложкін прокоментував угоду про продаж "Українського медіахолдингу" (UMH) за 315 млн євро за допомогою фірми, зареєстрованої  на Британських Віргінських островах "фінансисту сім'ї Януковича" Сергію Курченку. 

Про це повідомляє "Українська правда".

"Це історія 2013 року. Це був звичайний бізнес ще до мого приходу на держслужбуСтруктура бізнесу була складна, але нічого страшного, як це здається Лещенку, там не було", - заявив Ложкін.

Коментуючи інформацію про те, що документ про належність Ложкіну "Integrity International Holdings LTD" був переданий Україні від прокуратури Австрії, проте екс-генпрокурор Віктор Шокін не захотів розслідувати цю кримінальну справу, Ложкін заявив:

 "Там ніякої справи проти мене немає", - зазначив глава АП.

Нагадаємо, що нардеп від БПП Сергій Лещенко звинуватив голову  Адміністрації президента Бориса Ложкінау отриманні 315 млн. євро, які він не задекларував. За словами Лещенка, компанія "INTEGRITY INTERNATIONAL HOLDINGS LTD", яка нібито пов'язана з Ложкіним та яку він не вказав у декларація, отримала гроші від Сергія Курченка за український медіа-холдинг через офшор. Як зазначив нардеп, документ, який підтверджує те, що фірма пов'язана із Ложкіним, був переданий Австрією в ГПУ. Проте, тодішній генпрокурор Віктор Шокін не захотів розслідувати справу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції