Лукашенко обурений диктатом Росії в рамках Митного союзу

Білорусі став невигідним Митний союз з Росією. Лукашенко намагатиметься відійти від диктату східного сусіда.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко незадоволений, як Росія будує свою політику в межах Митного союзу, піднімаючи тарифи на деякі товари.

Необхідність відійти від залежності і диктату монополій, передусім з боку російської держави, штовхає Білорусь до пошуку і закріплення на нових ринках збуту продукції. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко у посланні білоруському народу і Національним зборам.

Глава білоруської держави заявив: "Нам просто життєво необхідно відійти від залежності і від диктату, передусім російських монополій. Щоб нас постійно не штовхали, вказуючи на те, що ми живемо за рахунок когось. А те, що ми змушені шукати сьогодні інші ринки і ми їх знайшли, то нас в такі умови поставили. Ми знайшли ці ринки, і не тільки у Венесуелі".

Коментуючи взаємовідносини із Росією, президент Білорусі зазначив: "Дійшли до того, що будуємо Митний союз: ввели митні збори на нафту, вона майже вдвічі подорожчала. Навіщо ви це робите? Це що, політика? Ну що ж, ми змушені рахуватися, це ж їхній товар".

Лукашенко зазначив, що у цій ситуації Білорусь була змушена йти в інші країни і сьогодні успішно і прибутково добуває нафту у Венесуелі, почала добування в Ірані.

Президент наголосив, що "не варто шукати якихось підводних течій у наших активних діях з проведення реальної багатовекторної політики". "Це веління часу. Якщо ми не навчимося давати швидкі і адекватні відповіді на виклики сучасності, то будемо животіти на чужих задворках у незавидній ролі бідних родичів", - сказав він.

За словами білоруського президента, "нехай не в Росії, а за океаном, але ми завжди чесно заробимо свій шматок хліба. Впевнений, російський народ нас розуміє і підтримує. Тому що ми ніколи нічого не зробимо на шкоду братському, найближчому для нас народу. Це неможливо знищити жодними ярликами, які на нас навішують російські ЗМІ і часом окремі політики".

Читайте також:

ЄС: союз з Росією зажене Україну в глухий кут

Європа попередила Україну про наслідки вступу до Митного союзу з Росією

В митному союзі з Росією Україна щорічно втрачатиме мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: