Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко вирішив націоналізувати завод у Білорусі, 60% якого належить українцям

"Яка різниця, кому належать ці акції", - сказав президент.

11 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Оршанський авіаремонтний завод - це "державне підприємство від сьогоднішнього дня".

Про це він заявив під час візиту на цей завод, йдеться на офіційному сайті президента.

"Власників тут вже немає", - сказав Лукашенко. Так, він вже підписав розпорядження про відновлення ефективної роботи, але поки що воно не опубліковано - як саме будуть націоналізувати підприємство невідомо.

"Яка різниця, кому належать ці акції. Головне - щоб люди тут отримували нормальні заробітні плати", - вважає президент Білорусі. До цього 60% акцій підприємства належали українській компанії "Мотор Січ", ще 40% -  білоруській "Системи інвестицій та інновацій".

Нагадаємо, у понеділок, 23 квітня СБУ провела обшуки на підприємстві "Мотор Січ" у Запоріжжі. Попередньо відкрито кримінальне провадження щодо підготовки диверсії. На 56% акцій "Мотор Січі" нині накладений арешт.

У липні 2017 року ГПУ виявила схему привласнення понад 350 млн грн посадовцями "Мотор Січ". Схема діяла протягом 2013-2016 років. Під час обшуків правоохоронці вилучили 500 тис. доларів та значний обсяг антикварних цінностей.

ВідеоКерівництво запорізької "Мотор Січі" підозрюють у диверсії

Напередодні на підприємстві провели обшуки та вилучили документацію. На думку слідчих СБУ, підприємство, яке є найбільшим виробником авіадвигунів в Україні, хотіли фактично знищити. За версією слідства, контрольний пакет акцій підприємства наразі фактично перейшов до іноземців, які розбудовують сучасний авіазавод. 

Керівництво запорізької "Мотор Січі" підозрюють у диверсії

Вибір редакції