Лукашенко запросив Ротшильдів провести приватизацію в Білорусі

Президент Білорусі попросив фахівців групи Rothschild допомогти в оцінці підприємств, які приватизуються у країні.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив фінансову групу Rothschild провести оцінку підприємств, які приватизуються у республіці.

На зустрічі з управляючим директором групи Аріель де Ротшильд глава Білорусі запевнив, що його країні "було б дуже вигідно" співпрацювати з фахівцями Rothschild.

"Якщо ви в принципі погодитеся, то найближчим часом ми могли б визначити 5-7 проектів і пропрацювати їх більш серйозно. Ми не тільки хотіли б отримати точну оцінку підприємств, які підлягають приватизації, але й хотіли би багато чому повчитися", - підкреслив Лукашенко.

Він подякував компанії за ту роботу, яку вона вже провела у сфері оцінки деяких білоруських підприємств і організацій. Лукашенко зазначив, що досвід співпраці з групою Rothschild вже є, але при цьому звернув увагу на обов'язковість білоруської сторони. "Ми люди обов'язкові, і якщо ми домовимося, то виконаємо все, що обіцяли", - сказав він.

Зі свого боку, Аріель де Ротшильд подякувала Лукашенкові за високу оцінку роботи компанії, зокрема за оцінкою активів БПС-банку. Вона зазначила, що представники групи Rothschild зустрічалися з членами білоруського уряду, керівництвом Національного банку, щоб краще зрозуміти наміри білоруської сторони з фінансової і економічної точок зору.

Читайте також:

Держборг Білорусії за рік виріс удвічі

Білоруський чиновник помер після участі в президентській лижні

Лукашенко вже не президент, але білоруси бояться йому про це нагадати

Імперію Ротшильдів вперше довірили сторонній людині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: