Львів отримає гроші на впровадження електронного квитка в громадському транспорті

Кредитну угоду місто підписало з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Сьогодні, 17 листопада, Львів підписав кредитну угоду на 10 млн євро із Європейським банком реконструкції та розвитку. Ці гроші спрямують на впровадження в місті системи автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті.

Кредит, який отримає комунальне підприємство "Львівавтодор", використають на закупівлю, встановлення та експлуатацію необхідного апаратного та програмного забезпечення, а також електронних карток. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Відтак, Львів стане одним із перших українських міст із автоматизованою системою оплати проїзду в громадському транспорті.

"Як завжди, Львів уже вчергове на передовій впровадження високих технологій, і саме підписанням цього документу ми бачимо приклад, коли впроваджується електронний квиток. Це є частиною масштабного проекту, який з'єднає центр міста і великий спальний район Сихів. Ми хочемо тільки побажати мешканцям Львова побачити ще кращий стан громадського транспорту і сподіваємося, що далі будемо успішно співпрацювати", – сказав директор представництва ЄБРР в Україні Аджунер Шевкі.

Термін кредиту – 13 років з пільговим періодом три роки після підписання кредитного договору. Тривалість реалізації заходів проекту становитиме близько двох років. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 6-місячна міжбанківська ставка Єврозони та маржа 7,0% річних. Позичальником визначено ЛКП "Львівавтодор", однак, аби гарантувати виконання ним зобов'язань, кредит нададуть під муніципальну гарантію.

Під час реалізації проекту оснастять громадський транспорт міста засобами автоматизованого прийому та обробки платежів, розбудують мережу продажу та поповнення засобів оплати проїзду, відкриють центри обслуговування користувачів, побудують систему центрального офісу, здійснять інтеграцію з нинішніми транспортними системами міста.

Нагадаємо, питання про запровадження електронного квитка у Львові активно обговорюють останні п'ять років. Спочатку хотіли, аби зі впровадженням системи допомогла компанія з латвійської Риги, але згодом вона сама відмовилася від співпраці. Пізніше провели конкурс, де свої послуги із втілення проекту запропонували 11 компаній з України, Чехії та Польщі. Остаточного переможця поки не визначили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: