"Львівська залізниця" закупила чавунні смітники за ціною кришталевих ваз

"Львівська залізниця" знову попалася на сумнівних тендерних закупівлях. На цей раз компанія придбала чавунні смітники по 5 тисяч гривень за штуку.

Служба матеріально-технічного постачання "Львівської залізниці" придбала 200 смітників ціною понад 5 тисяч гривень кожен.

Як повідомляється у "Віснику державних закупівель", за результатами тендеру 17 жовтня державне підприємство уклало угоду з ТОВ "Ливарний завод" на придбання 200 міських чавунних смітників за 1,05 млн грн.

Вартість однієї урни склала 5250 грн. При цьому варто відзначити, що середня ринкова ціна вуличних урн коливається від 600 до 1000 гривень.

Згідно з конкурсною документацією, смітники з чавуну СЧ-20 мають висоту 91 см, діаметр 55 см. Бетонна основа у діаметрі 45-22 см, заввишки 6-10 см.

Як повідомляють "Наші гроші", у 2006-му році засновниками ТОВ "Ливарний завод" стали представники партії "Пора" Ростислав Бондаренко і Ігор Гриців. До 2010 року Бондаренко був депутатом Львівської облради, Гриців – Жовківської районної ради.

За інформацією видання, придбані чавунні урни на бетонних основах виявились дорожчими, ніж кришталеві вази з бронзовою підставкою від фірми "Cre Art" (Італія), які можна придбати по 4700 грн.

Нагадаємо, "Укрзалізниця", якій безпосередньо підпорядкований львівське відділення, вже не вперше фігурує у тендерних скандалах.

Так, в серпні компанія після набуття розголосу у ЗМІ розірвала тендерну угоду на придбання позолочених мобільних телефонів.

Пізніше "Укрзалізниця" скасувала через "непереборну силу" тендер із закупівлі золотих та срібних нагрудних значків на суму 279 тисяч гривень.

У вересні державний монополіст через тендер закупив за бюджетні кошти 40 статуеток загальною вартістю 800 тисяч гривень.

При цьому лише за січень-квітень 2011 року збитки компанії від перевезень пасажирів склали 2,4 мільярда гривень.

Читайте також:

Непереборна сила завадила "Укрзалізниці" купити золоті значки

"Укрзалізниця" за бюджетні гроші закупила позолочені мобілки

"Укрзалізниця" витратила на позолочені статуетки майже мільйон гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: