Львівські підприємці показали Януковичу "жовту картку"

Участь у мітингу взяло близько 1000 учасників. За словами організаторів, в такий спосіб розпочинається нова безстрокова акція протесту підприємців проти влади.

У вівторок, 1 лютого у Львові відбувся мітинг підприємців, котрі протестували проти тиску на представників малого та середнього бізнесу з боку органів влади. Учасники мітингу вимагали відставки Кабінету міністрів України і показали символічну "жовту картку" президенту Віктору Януковичу.

Участь у мітингу взяло близько 1000 учасників. За словами організаторів, в такий спосіб розпочинається нова безстрокова акція протесту підприємців проти влади.

Протест підприємців стосувався зокрема тиску з боку влади на учасників "Підприємницького Майдану", а також несанкціонованих перевірок, за допомогою яких податкова інспекція тисне на представників малого та середнього бізнесу.

Невдоволення учасників протесту, яких на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Львові зібралося близько тисячі, викликав також Податковий кодекс, який вони вимагали переглянути, а також проекти Трудового та Житлового кодексу, які вони вимагали зняти з розгляду.

Як наголосив у своєму виступі член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу Ігор Гурняк, в разі, якщо глава держави й надалі ігноруватиме позицію підприємців, то жовта картка може перетворитися на червону.

"Це буде означати, що ми будемо змушені нашу вимогу щодо уряду поширити і на Президента України, тобто вимагати його відставки", - пояснив він у коментарі для журналістів.

Крім того, у підприємницькій акції протесту взяло участь близько двох сотень студентів – переважно з Українського Католицького Університету та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша. Відтак, на мітингу лунали і лозунги з протестами проти реформи вищої освіти, запропонованої Дмитром Табачником.

"З 1 лютого розпочинається безстрокова акція протесту, оголошена Асамблеєю та її партнерами. Сьогодні відбуваються мітинги в Хмельницьку, в Харкові, відбудеться марш протесту в Одесі, відбудеться мітинг в Рівному, Івано-Франківську і у Львові. Через кілька днів відбудеться така акція у Запоріжжі, іще через кілька днів – у Чернівцях", - повідомив він журналістам.

Також Ігор Гурняк наголосив, що підприємницькі акції протесту не відбуваються за підтримки жодної з політичних сил.

Читайте також:

Українські підприємці поновлюють масові протести

Підприємці з Майдану зібрали 112 тисяч голосів за відставку Ради

Старт VIII сесії Ради: що депутати планують ухвалити до липня 2011 року

ВідеоЛьвівські підприємці показали Януковичу "жовту картку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: