Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко вніс у декларацію 15 млн грн від продажу нерухомості екс-регіоналу – ЗМІ

До цього депутат орендував у Ляшка майно на 270 тис. грн на місяць.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вніс у свою декларацію 15,9 млн грн від продажу нерухомості Олександру Риженкову – людина з таким ім’ям і прізвищем є колишнім депутатом від Партії регіонів, який голосував за "диктаторські закони 16 січня".

Ляшко вніс відповідні зміни у свою декларацію 9 жовтня, передає Українська правда.

ВідеоТСН.Тиждень зафільмувала маєток Ляшка за 15 мільйонів

У квітні, червні та вересні цього року лідер радикалів декларував по 270 тисяч гривень надходжень від здачі в оренду майна тому ж таки Риженкову.

Видання зверталося до прес-служби Ляшка з проханням прокоментувати, яке саме майно продав нардеп, але поки що не отримало відповіді.

Наразі в декларації "головного радикала країни" зазначено, що він володіє трьома квартирами у Києві, житловим будинком у Козині Київської області, офісом у 182 кв.м.  у Києві, гаражем, паркувальним місцем та кількома земельними ділянками в Княжичах.

Нагадаємо, весною 2017 року НАБУ порушило справу щодо лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка. Антикорупційне бюро підозрює народного депутата у незаконному збагаченні, а нардеп називає справу "політичним замовленням".

Підставою для порушення кримінального провадження розслідування журналістів, де вони розповіли про рухоме та нерухоме майно родини депутата та його бізнес-інтереси. Зокрема, протягом 2016-2017 років політик, який формально ніколи не мав бізнесу, придбав будинок за 15 млн грн, ще один - за 5 млн грн купила його цивільна дружина Росіта. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції