Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко задекларував 16 млн гривень від продажу нерухомості екс-регіоналу, близькому до Ахметова

Нардеп вже не вперше продає майно колишньому депутату Риженкову.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вніс зміни до своєї декларації про доходи, продавши нерухоме майно вартістю 16 мільйонів гривень Олександру Риженкову – ймовірно, колишньому депутату від Партії регіонів, який голосував за "диктаторські закони 16 січня".

Відповідне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані з’явилося в Єдиному державному реєстрі декларацій 2 серпня.

Наразі невідомо, яку саму нерухомість продав Ляшко.

Зазначимо, згідно з декларацією нардепа за 2017 рік, тоді він продав Риженкову квартиру за 15,9 млн гривень, а також отримав від нього 1,87 млн гривень за оренду нерухомості. Син Олександра Риженкова - Юрій - є генеральним директором ТОВ "Метінвест Холдинг" – компанії, що належить Рінату Ахметову та його бізнес-партнеру, народному депутату Вадиму Новинському.

Нагадаємо, весною 2017 року НАБУ порушило справу щодо лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка. Антикорупційне бюро підозрює народного депутата у незаконному збагаченні, а нардеп називає справу "політичним замовленням".

Підставою для порушення кримінального провадження стало розслідування журналістів, де вони розповіли про рухоме та нерухоме майно родини депутата та його бізнес-інтереси. Зокрема, протягом 2016-2017 років політик, який формально ніколи не мав бізнесу, придбав будинок за 15 млн грн, ще один - за 5 млн грн купила його тоді ще цивільна дружина Росіта, з якою Ляшко одружився 2 червня.

Вибір редакції