Люди Фірташа отримали контроль над підприємствами титанової галузі

У Мінпромполітики упевнені, що менеджер допоможе державі розвивати галузь. Експерти ж не виключають, що в майбутньому структури Фірташа можуть увійти до акціонерного капіталу держпідприємств.

Колишні менеджери компаній Дмитра Фірташа очолили відразу декілька великих підприємств титанової галузі.

Услід за керівниками "Сумихімпрому" і "Титану України" Мінпромполітики призначило главою Запорізького титаномагнієвого комбінату вихідця з Group DF, що належить бізнесмену, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Титан индустрии".

У міністерстві проте упевнені, що менеджер допоможе державі розвивати галузь. Експерти ж не виключають, що в майбутньому структури Фірташа можуть увійти до акціонерного капіталу держпідприємств.

Учора міністр промислової політики Дмитро Колесников повідомив, що 15 вересня призначив Володимира Сивака генеральним директором єдиного в Україні виробника губчастого титану - Запорізького титаномагнієвого комбінату (ЗТМК). До цього Сивак обіймав посаду заступника голови правління-комерційного директора найбільшого виробника кальцинованої соди в Україні - Кримського содового заводу, підконтрольного Group DF.

Таким чином, підприємець отримав контроль над найбільшими підприємствами української титанової галузі. У серпні головою правління "Титану України" став Олександр Нечаєв, який до цього очолював підконтрольний структурам Group DF "Кримський титан". А "Сумихімпром" очолив Ігор Лазакович, що раніше працював куратором гірничо-збагачувальних комбінатів в компанії OstChem Holding (90% володіє Group DF).

Коментуючи призначення Володимира Сивака, Дмитро Колесников заявив, що не бажає "ставити на усіх ярлики і штампи". "Зараз ми говоримо про розвиток галузі. А Володимир Сивак - людина, яка бачить перспективу не лише ЗТМК, а усього холдингу,- відмітив министр.- Майбутнє титанової галузі України - у вертикальній інтеграції".

Нагадаємо, зараз уряд створює в титановій галузі вертикально інтегрований холдинг - від видобутку сировини (Вольногорський гірничо-металургійний та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінати) до виробництва готової продукції (ГАК "Титан", ЗАТ "Кримський титан", "Сумихімпром" і ЗТМК).

Як повідомлялося, раніше Group DF укрупнює групу хімічних підприємств для посилення позицій на світовому ринку азотних добрив. У Group DF холдинг OSTCHEM Group увійшов ВАТ "Концерн "Стірол".

Читайте також:

Фірташ може зірвати опалювальний сезон в Україні

Фірташ купив один з найбільших хімзаводів в Україні

Колесніков: Фірташ не спонсорує Партію регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: