Люди втратили довіру до світової економіки

Індекс Bloomberg Professional Global Confidence опустився цього місяця до 8,49 пункту в порівнянні з 8,72 пункту в січні.

Довіра до світової економіки погіршала в лютому, оскільки стимулюючі заходи слабо підтримують зростання економіки, а безробіття зростає, свідчать дані опитування, проведеного агентством Bloomberg по всьому світу.

Індекс Bloomberg Professional Global Confidence опустився цього місяця до 8,49 пункту в порівнянні з 8,72 пункту в січні. Значення індикатора нижче 50 пунктів свідчить про те, що число песимістів перевищує кількість оптимістів.

"До людей прийшло усвідомлення того, що навіть додаткові витрати урядів не полегшили їм життя, - заявив головний економіст Wachovia Corp. Джон Силвіа. - Вони вважають, що рецесія наполегливо продовжуватиметься".

Найсильніше погіршали настрої в Латинській Америці (зниження індикатора до 10,4 пункту з 16,1 пункту в січні), тоді як респонденти в Азії були найменш песимістичними щодо стану регіону (зростання індексу до 11,6 пункту з 8,2 пункту).

Негативний настрій продемонстрували опитувані в більшості держав. У США індикатор знизився в лютому до 8,6 пункту з 9,5 пункту місяцем раніше, в Мексиці - до 7,8 пункту з 17,9 пункту.

В той же час індикатор Західної Європи показав підвищення до 9,1 пункту з 8,4 пункту в перший місяць року, у тому числі в Німеччині він збільшився до 14 пунктів з 13,2 пункту. Крім того, в Японії індекс піднявся до 5 пунктів проти 3,9 пункту в січні.

Згідно з результатами дослідження, долар США може подорожчати щодо основних світових валют в найближчі півроку - індекс в лютому виріс до 50,2 пункту з 45,5 пункту місяцем раніше.

У жовтні 2008 року індекс довіри знаходився на мінімальній відмітці з моменту початку розрахунків рік тому - 4 пункти.

Читайте також:
Рубль значно укріпився
Прибутки ОПЕК від експорту нафти зменшаться вдвічі
США готові надати Україні кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: