Люксембурзька біржа зняла з торгів єврооблігації Пінчука

Люксембурзька фондова біржа зупинила торги цінними паперами компанії Interpipe Limited, яка належить українському бізнесмену Віктору Пінчуку.

Люксембурзька фондова біржа 16 лютого призупинила торги єврооблігаціями компанії Interpipe Limited (Кіпр), яка є власником трубно-колісної компанії "Інтерпайп".

До такого кроку біржа вдалася через те, що Interpipe допустила дефолт за своїми єврооблігаціями на суму 200 мільйонів доларів, не виплативши піврічний купонний доход за цими паперами.

Термін виплати чергового купонного доходу в розмірі 8,75 млн доларів закінчився 2 лютого. Єврооблігації випущені в липні 2007 року на 200 млн доларів. Термін обігу паперів - 3 роки, до серпня 2010 року.

Компанія Interpipe Limited, яка належить українському бізнесмену Віктору Пінчуку, є холдинговою компанією трубно-колісної компанії "Інтерпайп". Це найбільший виробник труб і коліс в Україні, який контролює Ніжньодніпровський трубопрокатний завод, Новомоськовський трубний завод, Нікопольський завод безшовних труб "Ніко-тьюб" (Дніпропетровська область).

Читайте також:

Віктор Пінчук може оголосити дефолт

Фірташу не вистачило грошей на банк "Надра"

Forbes: Пінчук став найбагатшим українцем

Західні ЗМІ: Янукович - корисна вивіска для українського бізнесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: