МАКС-2007: Угоди на 3 мільярди

На авіасалоні в підмосковному Жуковському укладено угод вже більш, ніж на 3 мільярди доларів.

МАКС-2007
Lenta.ru
Одини із показових виступів на авіасалоні МАКС-2007.
Сумарний обсяг угод, укладених на міжнародному авіаційно-космічному салоні МАКС-2007, який завершується в підмосковному місті Жуковському, за попередніми даними оргкомітету, перевищив три мільярди доларів.
 
Про це йдеться в прес-релізі оргкомітету авіасалона МАКС-2007, поширеному в неділю на прес-конференції, присвяченій його закриттю.
 
Повідомляється, що в роботі авіасалона взяли участь 540 російських і 247 закордонних фірм і організацій.

Учасниками салону стали 39 країн світу, які представили свої передові технології та вироби. За дні роботи виставки її гостями стали більше 600 тисяч людей. На МАКСі-2007 було представлено більше 260 літаків і гелікоптерів різних типів, більшість з них - російського виробництва.

Закордонні країни представили близько 30 літальних апаратів. ВПС США, зокрема, представили на салоні дев'ять бойових літаків, серед яких стратегічний бомбардувальник Б-52, винищувачі F-16 і F-15, літак-танкер C-135. 

Цього року істотно розширилася експозиція авіаційно-космічної техніки. 

На салоні була сформована унікальна демонстраційна льотна програма. Всього за шість днів було проведено близько 200 польотів, у яких взяли участь 35 видів і типів літальних апаратів. 

Особливий інтерес у глядачів і учасників викликали виступи російських пілотажних груп "Російські вітязі", "Стрижі", "Соколи Росії", а також французької пілотажної групи "Патруль де Франс".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: