Максимальна пенсія в Україні становить 58 тисяч гривень – міністр соцполітики

Найвищу виплату отримує Герой України.

Найбільший розмір пенсії в Україні становить 58 тис. грн. Її отримує Герой України, льотчик-випробувач.

Про це в ефірі "112 Україна" сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, проте ім'я "елітного" пенсіонера не уточнив.

"В Україні сьогодні існує обмеження з виплати пенсії, 10740 гривень. І 99,9% пенсіонерів не отримують пенсію більше 10740 гривень, це з 12 мільйонів пенсіонерів. І є у нас 19,2 тисячі пенсіонерів, які отримують більше цієї норми, більше 10740 гривень. Із них 10-20 тисяч гривень отримують близько 18 тисяч осіб і понад 20 тисяч гривень - до 2 тисяч пенсіонерів", - уточнив Рева.

Каже, що в Україні нині діє несправедлива пенсійна система, коли 19,2 тисячі пенсіонерів отримують виплати більші за 10 тис. грн, а для решти діють обмеження.

"19,2 тисячі пенсійних виплат, які є більшими за 10 тисяч гривень – це неправильно, вони повинні потрапляти під всі обмеження, як інші, у нас не повинно бути винятків. Але навіть якщо ми їх скасуємо, вони проблему Пенсійного фонду не вирішать. Хоча я за те, щоб ми привели всіх до єдиного знаменника", - сказав міністр.

Нагадаємо, в уряді нині допрацьовують законопроекти щодо пенсійної реформи, основне завдання яких – зменшити дефіцит Пенсійного фонду. Обіцяють найближчим часом оприлюднити документи. А в разі ухвалення парламентом хочуть від 1 жовтня цього року підвищити пенсії.

Залиште свій коментар