Максимальні пенсії для держчиновників обмежать

Влада обіцяє встановити законодавчі обмеження максимального розміру пенсії - 12 мінімальних пенсій.

В адміністрації президента Віктора Януковича прогнозують обмеження максимальних пенсій для держчиновників до 2011 року. Про це заявила перший заступник глави адміністрації Ірина Акімова в ефірі одного з українських телеканалів.

"Пенсії, які сплачуються із солідарної системи, повинні мати максимальні обмеження. Десь близько 12 мінімальних пенсій. І ці законодавчі обмеження потрібно встановлювати", - зазначила вона.

На запитання чи означає це, що у майбутньому взагалі не буде високих пенсій, Акімова заявила: "Ні, не означає".

За її словами спеціальні пенсії будуть збережені для людей, які працюють в умовах небезпечних для здоров'я: "Ці спеціальні пенсії повинні будуть у майбутньому виплачувати спеціальні корпоративні фонди. Які будуть наповнюватися грішми, які відраховуються підприємствами, де ці люди працюють".

Акімова також зазначила, що буде введена накопичувальна система: "Думаю, що її треба вводити з 2013 року. Люди будуть заробляти на свої пенсійні рахунки самі".

"Законодавчо це питання ми збираємося врегулювати вже в 2010 році, а набрання ним сили, скоріш за все, буде, звичайно, віднесено на 2011 рік", - зазначила перший заступник глави адміністрації.

Читайте також:

В Україні 3,5 тис. пенсіонерів отримують пенсію понад 10 тис. грн

Програма президента підвищує жінкам пенсійний вік

Дві третини українських пенсіонерів отримують менше тисячі гривень

Тимошенко: Янукович прикривається штучними соціальними грошима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: