Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мала приватизація. Підприємств, майна та пам'ятник Леніну продали на 412 мільйонів гривень

На аукціонах реалізували понад 300 об'єктів.

Від початку цього року на аукціонах із малої приватизації продали 307 об'єктів – до держбюджету надійшло майже 412 млн грн.

Такі цифри наводить Міністерство економічного розвитку та торгівлі.

Найдорожчий проданий лот - львівський "Дослідний завод "Хвиля". Його придбали за 60 млн грн, що аж на 47 млн грн більше від початкової вартості.

Майновий комплекс ДП "Хмельницький завод залізобетонних конструкцій" виставили за 415 тис. грн, а придбали його аж за 9 млн грн.

Також на аукціоні продали пам'ятник Леніну. За цей лот змагалися 14 учасників. А переможець замість початкових 45 тис. грн віддав 220 тис. грн.

Вже майже 412 мільйонів грн принесли державі аукціони з малої приватизації. За цей час було продано 307 об’єктів. Чимало з них заслуговують на увагу. Станом на зараз найдорожчий проданий лот - Львівський "Дослідний завод "Хвиля". Його придбали за 60 мільйонів, що аж на 47 мільйонів грн більше від початкової вартості! Ще один цікавий об’єкт, який знайшов свого володаря - ДП "Хмельницький завод залізобетонних конструкцій". Майновий комплекс виставили за 415 тисяч грн, а придбали його аж за 9 мільйонів. І, навіть, Ленін таки пішов з молотка на прозорому аукціоні! Між іншим, за такий от лот змагалося 14 учасників. А переможець, замість 45 початкових, віддав 220 тис. грн. Сподобалася наша підбірка? Більше цікавенького у відео від ProZorro.Продажі: Max Nefyodov

Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Четвер, 15 листопад 2018 р.

Нагадаємо, Фонд держмайна оголосив конкурс з приватизації "Центренерго".

ВідеоВерховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Залиште свій коментар

Вибір редакції