Масовий страйк на General Motors

Понад 80 тисяч працівників автомобільних заводів Канади через страйк американської профспілки можуть залишитися без роботи.

Понад 80 тисяч працівників автомобільних заводів Канади у разі продовження страйку американської профспілки, можуть залишитися без роботи, заявив президент канадської профспілки Баз Харгроув.

"Страйк на наших автозаводах відіб'ється практично відразу. Можливо, що до кінця тижня у нас буде від 80 до 100 тисяч безробітних", - сказав Харгроув.

У понеділок 73 тисячі членів профспілки американських працівників автоіндустрії через конфлікт з компанією General Motors почали страйк. Однією з основних вимог профспілки є перерахунок близько 51 мільярду доларів на медичні витрати для тих, що вийшли на пенсію, а також членів їхніх сімей до трастового фонду, підконтрольного профспілці.

Окрім цього, профспілка стурбована збереженням робочих місць для своїх членів і хоче переконатися в намірах General Motors інвестувати в американські заводи, а не переносити виробництво за межі країни.

За словами Харгроува, в Канаді налічується близько 17 тисяч співробітників General Motors, 40 тисяч робочих зайняті на заводах з виробництва запасних частин і тисячі людей працюють у фірмах, що мають відношення до компанії General Motors, яка купує до 50% всіх запасних частин, вироблених в Канаді.

Завод General Motors номер один в канадській Ошаві припинив виробництво автомобілів Chevrolet Impala о третій годині ранку у вівторок, а другий завод, на якому збираються Pontiac Grand Prix і Buick Allure зупинить конвейєр в кінці денної зміни у вівторок. Лінія в Ошаві, на якій збираються популярні в США пікапи Silverado і Sierra має запас частин всього на три дні.

Завод у Віндзорі, який займається виготовленням трансмісій вже закритий, також найближчим часом очікується зупинка заводу запасних частин в Санта Катаріне через відсутність попиту на продукцію з боку США.

На думку експерта канадської автомобільної галузі Денніса ДеРосієра, американський страйк може відбитися на житті 50 тисяч канадських працівників, які трудяться або безпосередньо на заводах General Motors, або на заводах, що виготовляють запчастини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: