Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матері з велосипедами та породистими тваринами не отримають соціальну допомогу

Соцпрацівники будуть опитувати сусідів про доходи матерів-одиначок.

У грудні Кабінет міністрів планує запровадити непрямі методи оцінки доходів громадян.

"З 1 грудня на всю країну буде поширений експеримент по непрямій оцінці доходів громадян, які претендують на соціальну допомогу", - заявив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Перевірятимуть матерів-одиночок, які претендують на соціальну допомогу. Інспектори управлінь праці і соціального захисту будуть опитувати сусідів про доходи матерів-одиначок.

Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів. Також інспектори будуть цікавитись наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону.

Цей метод вже застосовується з квітня в трьох областях - Волинській, Кіровоградській та Чернігівській.

За результатами тих оцінок лише кожна четверта мати-одиначка дійсно потребує допомоги, а реальні доходи трьох інших цілком дозволяють їм обходитися без допомоги держави, повідомив експерт Центру Разумкова Павло Розенко.

Однак, він зазначив, що не чув жодних позитивних відгуків про експеримент з вищезгаданих областей. Соцпрацівники скаржаться, що замість того, щоб виконувати свої обов'язки, вони мають стежити за матерями-одиначками.

Зазначимо, що українські сім'ї отримують найменшу в СНД допомогу на дитину. Місячну фінансову допомогу держави середньостатистична сім'я витрачає швидше, ніж за тиждень.

Читайте також:

Багатії платитимуть за свої VIP-машини та хороми з Нового року

Уряд пообіцяв чорнобильцям за декілька днів знайти майже сім мільярдів

На Сході кожна третя дитина не має батька

Кожна п'ята дитина у Києві має вади розвитку

Залиште свій коментар

Вибір редакції