"МАУ" відповіли на звинувачення міністра Омеляна в монополії на авіаринку України

Авіакомпанія нагадала, що надіслала у продаж півмільйона квитків за низькими тарифами.

В "МАУ" спростували висловлювання міністра інфраструктури про те, що компанія авіаперевізника намагається "зберегти своє монопольне становище на ринку" та перешкоджати приходу лоукостів до України.

В "Міжнародних Авіалініях України" переконані, що такі недостовірні заяви не є припустимими для посадової особи, адже дискредитують та завдають шкоди не лише конкретним перевізникам, а й державі в цілому.

"Авіакомпанія МАУ не проти приходу будь-якої компанії до України, ніколи цьому не заважала й завжди вітала чесну та прозору ринкову конкуренцію. Проте, авіакомпанія МАУ проти насадження міфів у суспільстві заради будь-чиїх політичних амбіцій. Сьогодні авіаційний ринок України – це місце, де точиться жорстка конкурентна боротьба, що добре відомо Міністрові. Авіакомпанія МАУ вже 25 років конкурує з найбільшими європейськими перевізниками та лоукост-компаніями. Щонайменше п'ять десятків конкурентів МАУ оперують на українському ринку авіаперевезень. І, вочевидь, кількість таких авіаперевізників дедалі збільшуватиметься, що лише сприятиме розвитку ринку й добросовісної конкуренції",- йдеться у повідомленні.

В "МАУ" нагадали, що профільний міністр таємно підписав в березні 2017 року меморандум з Ryanair, в якому всупереч закону цій компанії надаються особливі преференції, недоступні для інших перевізників. Відтак, такі дії високопосадовця розцінюють такими, що ознаки корупції та зловживання службовим становищем у власних інтересах та інтересах третіх осіб.

"Високі тарифи на авіаперевезення в Україні – це не більш як міф, який активно просувається міністром Омеляном. Наразі Україна – в двадцятці країн з найнижчими цінами на авіаквитки серед 80 досліджених країн. При цьому, середня вартість авіаперевезень в Україні є нижчою, аніж в багатьох європейських державах, в яких згаданий лоукост-перевізник працює багато років та перевозить десятки мільйонів пасажирів. Рівень тарифів українських перевізників наразі дорівнює тарифам лоукост-компаній", - зазначають в компанії, додаючи, що "МАУ" спрямували у продаж понад півмільйона авіаквитків за лоукост-цінами.

"Міністру має бути добре відомий внесок авіакомпанії МАУ в зростання пасажиропотоку аеропорту "Бориспіль" майже на 30% за останні два роки, а також внесок в те, що прибутки державного аеропорту в 2016 році сягнули 1,4 млрд. гривень, що вдвічі більше аніж у 2015-му. Саме про ці досягнення так часто звітує Міністр на підтвердження власної ефективності.

Авіакомпанія МАУ заявляє, що готова підтримувати будь-які амбітні ініціативи регулятора, спрямовані на розвиток української авіації та утвердження України як потужної транзитної держави. Підтримувати не словом, а системною працею. Очікуємо цього і від пана Міністра. Actions speak louder than words", - зазначає прес-служба.

Залиште свій коментар