Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маєток зі штучною водоймою та 4-кімнатна квартира. Журналісти показали елітну нерухомість Кириленка

Віце-прем'єр-міністр разом із дружиною володіють розкішним палацом площею 900 кв.м. під Києвом.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, який жодного дня не був бізнесменом і ще недавно скаржився на брак грошей для заправки власного авто, є власником елітної нерухомості.

Про це йдеться у розслідуванні "Слідство.Інфо".

За даними журналістів, Кириленко придбав чотирикімнатну квартиру площею 156,42 кв.м у багатоповерхівці на вулиці Московській у Печерському районі столиці. Із вікон будинку відкривається чудовий вид на Київ і його головні символи: Дніпро, Лавру і пам'ятник Матері-Батьківщині.

Вартість такої квартири 10 років тому експерти оцінили в 600-700 тисяч доларів без ремонту.

"За ремонт від 300-400 доларів за метр квадратний до кількох тисяч доларів за метр. Відповідно, це може бути ще 200-300 тисяч для того, щоб подібного класу квартиру відремонтувати і жити в ній", - зазначив експерт із нерухомості Денис Седаков.

Нині ж ціни на такі квартири, як у Кириленка, стартують від 10 мільйонів гривень.

Водночас родина віце-прем'єра володіє ще й розкішним палацом за 15 кілометрів від Києва – у селі Іванковичі Васильківського району – за розмірами і архітектурою який більше нагадує палац культури.

Заміська резиденція колишнього міністра культури, а нині віце-прем'єра Кириленка всього за три-п'ять хвилин пішки від центру села. Задекларована резиденція на його дружину – Катерину Кириленко. Згідно з випискою з реєстру нерухомості, у 2013-му році вона отримала в селі у подарунок п'ять ділянок землі, які разом утворюють майже 80 соток, де і стоїть майже готовий маєток площею понад 900 кв.м. За ним на ділянці розташована штучна водойма, потім ділянка розширюється, її перетинає струмок із двома містками, а за ним земля піднімається кількома штучними ярусами зі сходами, закінчуючись межею з лісом, де висаджені по периметру ялинки.

На думку експерта з нерухомості, якщо не враховувати послуги ландшафтного дизайнера, будинок і земля коштують чимало.

"Я б оцінив у тисяч п'ять доларів за сотку. У 2013 році так могло коштувати. Відповідно там близько 400 тисяч доларів за ділянку – це орієнтовна ціна", - наголосив він.

Ім'я дарувальника такого коштовного подарунку дружині Кириленка – невідоме. Водночас віце-прем'єр навідріз відмовляється коментувати це.

Залиште свій коментар

Вибір редакції