Майже $ 200 тисяч готівкою, 7 велосипедів і рояль. Кличко оприлюднив свою е-декларацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мер Києва також задекларував торгову марку "КличкО" трьома мовами.

Мер Києва Віталій Кличко задекларував квартиру, антикваріат, велосипеди і мотоцикл. Також у нього є готівкою майже 200 тисяч доларів і 42 тисячі євро.

Як вказано в електронній декларації мера Києва, Кличку належить квартира в Києві площею 251,8 кв. м, у його дружини в оренді є земельна ділянка (2 500 кв. м) і у власності будинок (785,5 кв. м) у Лютежі під Києвом.

Кличко також задекларував антикварну виріб (годинник камінний, Франція, ІІ половина ХІХ ст.), сім годинників і білий рояль Yamaha. У дружини є три пари годинників і два ювелірні вироби, зокрема бренду Tiffany.

Київський міський голова володіє мотоциклом FineCustomPuncher 8.125-4 і причепом IronhorseWidebody, у дружини є автомобілі Toyota Sequoia і Land Rover Discovery 3.0.

Також мер задекларував сім велосипедів. Кличку подобаються бренди Scott, Coratec і Cannondale. Вартість велосипедів в декларації не вказана.

Кличко також є кінцевим бенефіціаром благодійних організацій "Благодійний фонд "Майбутній Київ" і "Благодійний фонд "Фонд Кличка".

Окрім іншого, мер Києва задекларував торгову марку "КличкО" українською, англійською та німецькою мовами. Йому належить 50% прав, друга половина перебуває у його брата Володимира.

Також мер отримав 759 грн за відсотками від банку, два подарунка в негрошовій формі на 513 грн і 609 грн, а також близько 2,6 млн грн від розподілу доходу.

На банківських рахунках Кличко зберігає 1013 євро, 18,75 тис. доларів і 5534 грн. Також мер має 194,5 тис. дол. і 42 тис. євро готівкових коштів.

З декларації також випливає, що Кличко позичив третім особам понад 8,5 млн євро та 740 тис. доларів. Крім того, у мера є зобов'язання зі страхування - 171,8 тис. грн, у його дружини - 135 тис грн.

Також у декларації зазначено, що Кличко вніс до виборчого фонду гроші і рухоме майно на понад 20 млн грн і 10,6 млн грн.

Відео Українці продовжують дізнаватись про статки українських чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції