Майже 75 мільйонів гривень. НАЗК оприлюднило топ-10 порушників антикорупційних законів червня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідером антирейтингу є нардеп Нестор Шуфрич.

Національне агентство з питань запобігання корупції за червень 2019 року виявило ознаки 135 порушень антикорупційного законодавства та склало топ-10 порушників.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

На першому місці рейтингу - народний депутат України Нестор Шуфрич із трьома обґрунтованими висновками за результатами перевірки поданим ним декларацій. Агентство встановило подання недостовірних відомостей на суму 14,3 млн грн у декларації за 2015 рік (виправленій), 14,2 млн грн – у декларації за 2016 рік (виправленій) та 13,1 млн грн – у декларації за 2017 рік.

Друге місце у рейтингу дісталося депутатці Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Оксані Кулагіній із двома обґрунтованими висновками за подання недостовірних відомостей у деклараціях за 2016 та 2017 роки на суму 20,3 млн грн та 2,9 млн грн відповідно.

На третьому місці - суддя Шевченківського районного суду міста Чернівці Олександра Літвінова. За результатами перевірки декларації, поданої суддею за 2017 рік, встановлено недостовірні відомості на суму 6,7 млн гривень.

На четвертому місці - депутат Кіровоградської облради Денис Руденко (за результатами перевірки виправленої декларації за 2016 рік), у якого встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 2 млн гривень, а завершує п’ятірку голова Краснодарської РДА Євген Третяков (виправлена декларація за 2016 рік), у якого зафіксовано подання недостовірних відомостей на 640 тисяч гривень.

"Затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку відповідно", - наголосили у НАЗК.

ТОП-10 корупційнерів червня
НАЗК

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції за два роки знайшло у деклараціях народних депутатів недостовірні відомості на загальну суму у 8,5 мільярда гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції