80% українців підтримують пенсійну реформу

На думку 43,2% українців, пенсійна система повинна бути солідарною (кошти на виплату пенсій беруться з відрахувань працюючих громадян).

Більшість українців упевнені, що в країні необхідно проводити пенсійну реформу. Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного інститутом Горшеніна.

Зокрема, 77,1% респондентів вважає, що Україна потрібна пенсійна реформа. З них більше половини (52,3%) обрали відповідь"точно потрібна", майже чверть (24,8%) - "скоріше потрібна". Не бачать необхідності в пенсійній реформі лише 4,8% респондентів.

Крім того, на думку майже половини українців (43,2%), пенсійна система в Україні повинна бути солідарною (кошти на виплату пенсій беруться з відрахувань працюючих громадян). Близько третини респондентів (33,2%) вважають за краще накопичувальну систему (відрахування від зарплати накопичуються на спеціальних рахунках).

Інститут Горшеніна провів опитування з 11 по 13 червня 2011 року. Всього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує + / -3,2%.

Як відомо, у четвер Верховна рада розгляне проект закону про пенсійну реформу, підготовлений віце-прем'єром Сергієм Тігіпко. Документ містить норму про поступове підвищення пенсійного віку для жінок та обмеження VIP-пенсій на рівні 7640 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: