Політолог заявив про можливий зв'язок очільниці Міненерго Буславець з Ахметовим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політолог заявив, що країні потрібен стабільний і нескандальний міністр енергетики.

Поділ Мінекоенерго на два міністерства майже збігся із закінченням повноважень Ольги Буславець на посаді тимчасово виконуючого обов'язки голови цього відомства. Тепер вона зможе очолювати відтворене Міненерго ще 60 днів у статусі тим.і.о., що є вкрай негативним чинником для кризової галузі, що вимагає стабільного управління.

Так вважає політолог Володимир Фесенко, про що він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами політолога, про чиновницькі прийоми Буславець свідчать дані ЗМІ, які вказують на лобіювання інтересів компанії ДТЕК, що належить Рінату Ахметову.

"На догоду тепловим електростанціям Ріната Леонідовича вона зупинила на позаплановий ремонт рекордну за всю історію України кількість атомних енергоблоків. На догоду сонячних і вітрових електростанцій Ахметова вона, знову-таки за твердженням злих язиків, спочатку імітувала, а потім зірвала переговори про зниження тарифів для "зеленої" генерації". У цьому сенсі також можна говорити про "технології Буславець"" - заявив Фесенко.

Технология Буславец. В правительстве Гройсмана была вечная и.о. – Ульяна Супрун. Она установила рекорд пребывания в...

Опубліковано Владимиром Фесенком Вівторок, 16 червня 2020 р.

Проте, пише політолог, Буславець завдяки своїй надзвичайній активності привернула до себе чимало уваги й стала "токсичною, несучи сильний і потенційний ризик".

"По-перше, це ризик для прем'єр-міністра Шмигаля. Йому днями треба затверджувати програму уряду. І в парламенті напевно згадають і про проблеми у сфері енергетики і про невизначений статус Буславець, - пояснив Фесенко. - По-друге, це ризик для самого Ріната Леонідовича. Надто вже велика і скандальна увага притягнута до Ольги Анатоліївни. Якщо вже і лобіювати, то робити це треба елегантніше і менш помітно. У цьому зв'язку нагадаю, що токсичних і конфліктних персонажів у владі не любить і президент Зеленський".

Резюмуючи, політолог заявив, що країні потрібен стабільний і нескандальный міністр енергетики.

Відео Майнінг корупції: депутат звинуватив в.о. міністра енергетики Ольгу Буславець у корупції

Ініціатива в.о. міністра енергетики Ольги Буславець щодо майнінгу на базі  "Енергоатому" криптовалют отримали новий поворот. Депутат звинуватив чиновницю у корупції і звернувся до НАЗК із заявою проти неї нібито через конфлікт інтересів в її дорученні "Енергоатому". Виявилось, що в підрозділі компанії, якому адресувалось дане доручення, працює син Ольги Буславець.  

Майнінг корупції: депутат звинуватив в.о. міністра енергетики Ольгу Буславець у корупції

Залиште свій коментар

Вибір редакції