Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мені не потрібен Приватбанк, але хай повернуть два мільярди доларів капіталу - Коломойський

Він зазначив, що до націоналізації на рахунку Приватбанку було 2 млрд доларів капіталу.

Бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю "Економічній правді", яке було опубліковано 8 квітня розповів про те, чого намагається добитися в суді щодо "Приватбанку" і як зараз йдуть справи в націоналізованому банку.

На запитання журналіста, чи має бізнесмен вимоги про компенсацію від конкретних осіб, він відповів, що першим у цьому списку є чинний президент Петро Порошенко.

"Але якщо ви мене запитаєте, чи впевнений я, що Порошенка буде притягнуто до відповідальності, то я в це не вірю. Я не правоохоронний орган, який буде ухвалювати рішення про залучення тих чи інших осіб. Я хочу для себе справедливості", - заявив Коломойський.

За його словами, він хоче, щоб суд вирішив, чи правильно у нього забрали банк.

"Якщо його забрали неправильно, то мені належить за це компенсація. Тим чи іншим чином. А ось якщо виявиться, що під час виплати компенсації держава зазнала збитків. Хоча вона вже зазнала збитків, просто націоналізувавши цей банк. Якщо банк такий поганий, то треба було відправляти його на ліквідацію - це коштувало б державі в два рази дешевше. Так ось: якщо внаслідок всієї цієї "операції-націоналізації" з'ясується, що держава зазнала збитків, то особи, які до цього причетні, повинні нести відповідальність. Не я, а ті, хто це робив", - розповів він.

Бізнесмен зазначив, що якщо судом буде встановлено, що націоналізація пройшла незаконно, то "ми будемо якось домовлятися, вирішувати або судитися". Він уточнив, що не обов'язково одразу йти до суду.

"Мені незрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі Приватбанк? Нехай залишають. Мені не потрібен Приватбанк. Але там лежало два мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань", - каже Коломойський.

Він вважає, що Приватбанк є тягарем для держави. "Вона не знає, що з банком робити. Держава проср*ла весь кредитний портфель, який був у банку і зараз розповідає, що з вини Коломойського і Боголюбова за кредитами нічого не платиться. У 2016 році Гонтарєва вийшла і сказала (19 грудня 2016 на прес-конференції, на наступний день після ухваленого урядом рішення про націоналізацію банку – ред.), що в банку 99% кредитів Коломойського і Боголюбова і інші позичальники просто вирішили не платити. А куди застави за кредитами поділися, не знаєте?" - зазначив Коломойський.

Раніше Коломойський розповів в інтерв'ю, що бенефіціаром націоналізації "Приватбанку" був Міжнародний валютний фонд.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону Коломойський розповів про причини своєї неприязні до Петра Порошенка. Він також наголосив, що вірить у повернення до України окупованих територій, і розповів кого з кандидатів у президенти фінансують українські олігархи.

ВідеоВисокий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів. Сьогодні з’явились подробиці судового рішення. У своєму рішенні суддя Фанкурт зазначає, що у позові до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова юристи націоналізованого "Приватбанку" серйозно спотворили інформацію та докази, які лягли в його основу. 

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції