Менше картоплі та молока: у скільки українцям обходиться харчування щодня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У середньому на їжу витрачається 64 гривні на добу.

Українці витрачають на харчування щоденно близько 64 гривень на добу.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Як повідомили у Державному комітеті статистики, за рік кількість українців, які живуть за межею бідності, скоротилась на 9%. Проте третина населення, а це 14 мільйонів осіб, отримують на місяць менше фактичного прожиткового мінімуму.

За цей рік українці стали менше споживати деякі соціальні продукти харчування. Зокрема, картоплі стали їсти менше на 3%, молока – на 1%. Разом з тим, зросло споживання риби та морепродуктів, а також фруктів, горіхів та м`яса.

Нагадаємо, в Україні збільшилось виробництво консервованої риби. За останній рік її загальна кількість збільшилась на 13%.

Відео Бюджет на добу, межа бідності та курс валют - економічні новини

Як повідомили у Державному комітеті статистики, за рік кількість українців, які живуть за межею бідності, скоротилась на 9 відсотків. Проте третина населення, а це 14 мільйонів осіб отримують на місяць менше фактичного прожиткового мінімуму. Віскі в Україні отримав законний статус. Верховна Рада напередодні ухвалила документ, який визначає поняття цього напою. До липня наступного року електроенергія для населення не подорожчає. Як повідомили у Нацкомісії, яка регулює сферу енергетики та комунальних послуг, тарифи на світло для споживачів з початку року змінюватися не будуть.

Бюджет на добу, межа бідності та курс валют - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції