Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережі АЗС трохи знизили ціни на пальне. В АМКУ кажуть, що недостатньо й почали перевірки

Вартість пального знизилася на 1-2 гривні.

Протягом останніх тижнів найбільші українські мережі АЗС за рекомендацією Антимонопольного комітету знизили ціни на пальне. АМКУ зробив перевірку й констатує, що вартість упала всього на 1-2 грн. Зазначає, що цього недостатньо й ініціював нові поглиблені перевірки.

"За результатами проведеного Комітетом у грудні 2019 року аналізу ринків роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом через мережі стаціонарних АЗС, встановлено, що рівень роздрібних цін в Україні не корелюється зі змінами факторів, що впливають їх формування", - зазначили в АМКУ.

Як знизилися роздрібні ціни на пальне в мережах АЗС:

- на бензин марки А-95 на АЗС, що працюють під брендами WOG, OKKO, AMIC Energy, SHELL, SOCAR, UPG, GLUSCO, знизилися на понад 2 грн/л; на АЗС, що працюють під брендом UKRNAFTA, - на 1грн/л;

- на дизельне паливо на АЗС, що працюють під брендами WOG, OKKO, SHELL, SOCAR знизилися на понад 2 грн/л; на АЗС, що працюють під брендами AMIC Energy, UKRNAFTA, UPG, GLUSCO – на понад 1 грн/л.

"Надана учасниками ринку інформація за результатами розгляду рекомендацій не містить достатнього обґрунтування рівня встановлених цін на АЗС. У зв’язку із зазначеним, наразі Комітетом розпочато поглиблене дослідження відповідності дій учасників ринків роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом вимогам законодавства про захист економічної конкуренції. У разі виявлення в діях учасників ринків роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, Комітетом буде вжито відповідних заходів", - повідомили в АМКУ.

Нагадаємо, "Нафтогаз України" планує купувати бензин та дизпальне в Білорусі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції